emre özcan tarafından yazıldı.
Gösterim: 9546
Yazdır

 Ahmet ATAY tarafından 1951 senesinde tramvay caddesinde 198 Nolu dükkanda zücaciye, halı, kilim, beyaz eşya, vitrin, masa ve sandalye satarak hizmet vermeye başlayan Atay Mobilya.

 

1965 Senesinde aynı cadde üzerinde 167-A Nolu dükkana geçerek ürün gamımızı daha da genişletti.

1973 Senesinde müşterilerine daha iyi hizmet verip, daha çok çeşitte ürün sunabilmek için 158 Nolu mağazasında yatak odası, yemek odası, koltuk takımları, buz dolapları, çamaşır makineleri, televizyon, halı ve kilim çeşitlerinde de hizmet vermeye başladı.

1982 Senesinde Yedikule'de aynı cadde üzerinde kendi showroomunu yaparak dört kat üzerinde 1250 m2 lik daha detaylı ve modern hizmetleri müşterilerimize sunmaya başladı.
Kuruluşunun ilk gününden itibaren ilke edindiği "Müşteri Memnuniyetini" tıpkı mağazaları ve mesleklerinde olduğu gibi babadan oğla taşıyarak senelerce canlı tuttu..

1986 Senesinde ATAY MOBİLYA çocuklarında katılımıyla büyük bir aile şirketi oldu. Atay Ailesi olarak bu yıllarda ürün gamını genişletip daha iyi hizmet sunabilmek için imalata yöneldi. Mobilya sektöründe kullanılan teknolojiyi yakından takip ederek, daima sağlam ve modern üretimleri müşterilerimize sundu. Modaya yön veren modellerimiz ile İstanbul pazarında kendimizi takip ettirerek 1992 senesinde E-5 karayolu üzerinde her katı 650 m2 olan 6 katı teşhir olmak üzere,  toplam dokuz katlı plazamızı kurdu. Gerek kendi üretimimiz ile gerek fason olarak imalatlarına kattıkları ürün gamı ile daima EN İYİ OLMAK ilkesini ön planda tutarak günümüzde de müşteri memnuniyeti için çalışan ender firmalardan birisidir.

web sitesi'ne giriş için tıklayın


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile